Series
Ratings
87
Downton Abbey Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 1.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0- Leader's RomanceRated ★ 2.0
- Heart Signal Season 3Rated ★ 4.5

Princess HoursRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
Tonight is U-ShapedRated ★ 5.0
Ex on the Beach Season 1Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0