Series
Ratings
79- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
- Sunderland Til I Die Season 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
The KingdomRated ★ 3.5- The 8 ShowRated ★ 2.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Damn Good CompanyRated ★ 3.5