Series
Ratings
89
Black MirrorRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 4.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 4.5
Space BrothersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Weakest BeastRated ★ 3.5
Yu Yu HakushoRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.5
ChihayafuruRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 3.5
Boruto: Naruto Next GenerationsRated ★ 4.5
Half Blue SkyRated ★ 1.5
Nobunaga ConcertoRated ★ 4.5
Best Friends in LoveRated ★ 3.5
Overprotected KahokoRated ★ 2.0
Legal HighRated ★ 4.5