Series
Ratings
124
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 5.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 5.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 3.0
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.5
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.0
Shadows House Season 1Rated ★ 4.0
Pui Pui MolcarRated ★ 3.0
Chef Is A Great DetectiveRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
This is Not a Business Expense!Rated ★ 4.5
Superb Song of the Valkyries: SymphogearRated ★ 3.5- AggretsukoRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Isekai Quartet Season 2Rated ★ 3.0