Series
Ratings
13
Reply 1997Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
War of MoneyRated ★ 4.5