Series
Ratings
42- The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Dept. QRated ★ 4.0
- The TyrantRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 5.0- MessiahRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Arrested DevelopmentRated ★ 3.5
Arrested DevelopmentRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0