Series
Ratings
437- Tokeikan no SatsujinRated ★ 5.0
- Pray Speak What Has HappenedRated ★ 3.5
聖☆おにいさんRated ★ 3.0
SAINT☆YOUNG MEN 2nd CenturyRated ★ 4.0
聖☆おにいさんRated ★ 4.5- Slow TrainRated ★ 3.0
- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.5- Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 4.5
- Eye Love YouRated ★ 4.5
- Hot SpotRated ★ 4.5
SwitchRated ★ 3.5
Great Selection TaxiRated ★ 5.0
Shinhannin FlagRated ★ 3.5
Dear RadianceRated ★ 5.0- MonsterRated ★ 3.5
- The Diamond Sleeping in the SeaRated ★ 5.0
- Let's Get DivorcedRated ★ 5.0