Series
Ratings
12- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.5
StartupRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0