Series
Ratings
1008- Ameku Takao no Suiri KarteRated ★ 4.0
- New Tokyo Water PoliceRated ★ 1.5
- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.5
- Professional Hoken Chosain Amane RenRated ★ 3.5
- YipsRated ★ 4.0
- Ripe for the PickingRated ★ 3.0
- Taiko no Tatsujin Anime Version Oshogatsu SpecialRated ★ 2.5
- That's Not All There Is, Right?Rated ★ 3.0
- Yukikemuri ChaseRated ★ 3.0
- Aharen Is Indecipherable Season 2Rated ★ 3.0
- GEEKSRated ★ 3.0
- GachiakutaRated ★ 4.5
- Dan Da DanRated ★ 4.5
- My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 5.0
- 119 Emergency CallRated ★ 4.0
- 119 Emergency Call 2026 YOKOHAMA BLACKOUTRated ★ 3.5
- Black Butler Emerald Witch ArcRated ★ 4.0
- Black Butler Public School ArcRated ★ 4.0
FLCLRated ★ 2.5
Tanaka-kun is Always ListlessRated ★ 3.5