Series
Ratings
345
Noragami AragotoRated ★ 3.5
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 4.5
Mushi-Shi Special: The Shadow That Devours the SunRated ★ 4.5
키즈나이버Rated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.0
Myriad Colors Phantom WorldRated ★ 3.0
Sound! EuphoniumRated ★ 4.0
Heaven's Lost PropertyRated ★ 3.0
The Disappearance of Nagato Yuki-chanRated ★ 3.0
Seikimatsu Occult AcademyRated ★ 2.5
武装神姫Rated ★ 2.5
涼宮ハルヒの憂鬱 朝比奈ミクルの冒険 Episode00Rated ★ 3.0
Minami-keRated ★ 3.0
Queen`s Blade RebellionRated ★ 1.0
ONIAI~You're My Brother, But That Doesn't Matter as Long as We Have Love!~Rated ★ 2.0
D.C.II~ダ・カーポII~Rated ★ 1.5
D.C.II S.S.~ダ・カーポII セカンドシーズン~Rated ★ 1.5
C3-シーキューブ-Rated ★ 2.5