Series
Ratings
14
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0- Crime SceneRated ★ 4.5
- Crime Scene 3Rated ★ 4.5
- Crime SceneRated ★ 4.5
- Crime SceneRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
I-LANDRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0