Series
Ratings
31
ChernobylRated ★ 5.0- Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
- Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5- New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0