Series
Ratings
16
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
The Crowned ClownRated ★ 2.5
My Only OneRated ★ 1.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
SandglassRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0- The PhantomRated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0