Movies
Ratings
3818
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
HereRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
EternityRated ★ 4.0- The Wrecking CrewRated ★ 3.0
- BrothersRated ★ 2.0
Bob Marley: One LoveRated ★ 2.0
AaltoRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.5- The RIPRated ★ 2.5
Highest 2 LowestRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Family Plan 2Rated ★ 3.0
The Family PlanRated ★ 3.0
The Lost BusRated ★ 3.5
The Iron ClawRated ★ 3.5
Flight RiskRated ★ 3.0
The Rising HawkRated ★ 2.5- HavocRated ★ 2.5
- Carry OnRated ★ 3.5