Series
Ratings
103
The King's DoctorRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
LobbyistRated ★ 5.0- Abnormal SummitRated ★ 5.0
ポケットモンスターRated ★ 4.0- iCarlyRated ★ 5.0
- iCarlyRated ★ 5.0
- iCarlyRated ★ 5.0
iCarlyRated ★ 5.0
iCarlyRated ★ 5.0
iCarlyRated ★ 5.0
iCarlyRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- Blue TowerRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0