Series
Ratings
44
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
Odd TaxiRated ★ 4.5
UploadRated ★ 4.5
Dr. StoneRated ★ 4.5
Death Note: New GenerationRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 4.0
Hell Teacher NubeRated ★ 4.0
Black JackRated ★ 4.0