Series
Ratings
252
SuitsRated ★ 4.0- Red SorghumRated ★ 4.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 3.5- When a Snail Falls in LoveRated ★ 3.0
VictoriaRated ★ 4.5
The CrownRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.0
Take Me to Love & MealRated ★ 1.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 2.0
Dragon ZakuraRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5