Series
Ratings
37
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0