Movies
Ratings
399- Tale of CinemaRated ★ 5.0
Waiting For RainRated ★ 3.5
Lovers' ConcertoRated ★ 5.0- The End of the StormRated ★ 4.5
- Nike's Big BetRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5- Tour de ForceRated ★ 3.0
Bad MovieRated ★ 1.5- Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
- RamsRated ★ 3.5
The Seasons in Quincy: Four Portraits of John BergerRated ★ 5.0- Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 1.0
Minority ReportRated ★ 4.5
1917Rated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
The A-TeamRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.0