Movies
Ratings
20
Cool RunningsRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.0