Series
Ratings
95
Reply 1997Rated ★ 5.0- The King of Chudong PalaceRated ★ 4.0
- Daughters of a Rich FamilyRated ★ 4.0
- My Son's WomanRated ★ 3.0
- ApartmentRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.0- The Brothers' RiverRated ★ 4.0
Jang Nok-sooRated ★ 4.0
Han Myung-hoiRated ★ 4.0
Crazy for YouRated ★ 4.5- Let's Go to the BeachRated ★ 2.5
- Legend of AmbitionRated ★ 4.5
ProposeRated ★ 4.0- King and QueenRated ★ 4.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
- Jang Hee BinRated ★ 4.5
- PubertyRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.0- Eun ShilRated ★ 4.5
Paper CraneRated ★ 4.0