Series
Ratings
260
Beyond EvilRated ★ 3.5
StartupRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Graceful FamilyRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Touch Your HeartRated ★ 3.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 4.5
Lawless LawyerRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 5.0
Queen of MysteryRated ★ 3.5- Running ManRated ★ 5.0
- The Good DetectiveRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0- Three Meals a Day: Three meals in IcelandRated ★ 3.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0