Series
Ratings
85
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
The Woman Who Married Three TimesRated ★ 0.5
HeartstringsRated ★ 3.0
Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 2.5
My PrincessRated ★ 3.5- White ChristmasRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.5
BigRated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 0.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0