Series
Ratings
30
Dream High 2Rated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0- Bridal MaskRated ★ 5.0

Fated to Love YouRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0