Series
Ratings
31
Golden TimeRated ★ 4.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 5.0
I Have a LoverRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5