Series
Ratings
128
Behind Her EyesRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0- The OARated ★ 3.5
- The OARated ★ 3.5
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
Silo Season 2Rated ★ 4.0
Silo Season 1Rated ★ 4.0- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5