Series
Ratings
109
StrangerRated ★ 4.0- Kitchen ConfidentialRated ★ 3.5
- SuburgatoryRated ★ 3.0
- SuburgatoryRated ★ 3.0
- TomatoRated ★ 2.5
- SuburgatoryRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 1.5- The New NormalRated ★ 3.5
EntourageRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 2.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 2.5