Titles you rated
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5- HotelierRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Tears of the DragonRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Star in My HeartRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5