Series
Ratings
21- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0