Movies
Ratings
625- Dracula: RebornRated ★ 3.0
- Red Hawk: Weapon of DeathRated ★ 4.0
- NudlnudeRated ★ 2.0
- Young-guwa daengchiliRated ★ 3.0
Kung Fu FighterRated ★ 3.5- BunshinsabaRated ★ 2.0
PiratesRated ★ 3.0- 흙꼭두장군Rated ★ 3.5
Spin KickRated ★ 2.5
Blade of the Phantom MasterRated ★ 4.0- Mapado 2Rated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 2.0
PanRated ★ 4.0
Spy GirlRated ★ 3.0- The Evil TwinRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.5
PriestRated ★ 3.5
The President who Plays the PianoRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5