Titles you rated
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Ace of Diamond Act IIRated ★ 5.0
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0- D.Gray-man HALLOWRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5