Series
Ratings
14
Hur JunRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0