Series
Ratings
51
Liar GameRated ★ 2.0- Gold TowerRated ★ 1.5

Boys Over FlowersRated ★ 0.5
The SimpsonsRated ★ 2.0- 원피스 2기Rated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 2.0
원피스 1기Rated ★ 3.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 1.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 1.5
GhostRated ★ 2.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0- CarruselRated ★ 2.0
Protect the BossRated ★ 1.0
Sword Art OnlineRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0