Series
Ratings
64
Dr. ChampRated ★ 3.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
PianoRated ★ 3.5- Walking to HeavenRated ★ 4.0
- A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5- Country DiariesRated ★ 4.0

Attic CatRated ★ 4.0- A Bluebird Has ItRated ★ 3.5
Densha otokoRated ★ 4.5- The Flying SuperboardRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.5- The Final MatchRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.5
Invisible ManRated ★ 4.0- Run HanyRated ★ 4.5
IslandRated ★ 4.0