Series
Ratings
251- New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
- New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0

Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5- Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
MonstarRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
Man to ManRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.0