Series
Ratings
126
Little WomenRated ★ 5.0- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Emily in ParisRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Dash & LilyRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Search: WWWRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0- Romance is a Bonus BookRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
The Crowned ClownRated ★ 4.0