Titles you rated

Hot Stove LeagueRated ★ 3.0- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
- The Silent SeaRated ★ 3.5
- Inspector KooRated ★ 3.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.5- Generation KillRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 3.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5