Series
Ratings
156- Off To SchoolRated ★ 3.5
- Pippi LongstockingRated ★ 1.5
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
All InRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 2.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 1.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 1.5- Bridal MaskRated ★ 3.0
- Witch HuntRated ★ 5.0