Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5- Crime Scene 3Rated ★ 5.0
- Crime SceneRated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 5.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5

Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Angel's KissRated ★ 5.0
Hi! School - Love OnRated ★ 2.5
Likeable or NotRated ★ 3.5