Series
Ratings
75
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5- Glass HeartRated ★ 3.0
- The Devil's PlanRated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- KarmaRated ★ 3.5
- Gannibal Season 2Rated ★ 2.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Arcane Season 2Rated ★ 3.0
- Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0- Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.5
- Death's GameRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5