Series
Ratings
85
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 3.5
Que Sera, SeraRated ★ 4.0
My Love Eun DongRated ★ 5.0
Super RookieRated ★ 4.0
Merry MaryRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0- MisaengmulRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0