Series
Ratings
467- My Happy Marriage Season 2Rated ★ 3.0
- Aharen Is Indecipherable Season 2Rated ★ 3.0
- SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5
- Takopii's Original SinRated ★ 3.5
- Rascal Does Not Dream of Santa ClausRated ★ 3.5
- Rent-a-Girlfriend Season 4Rated ★ 3.5
- Dan Da DanRated ★ 4.0
- Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
- My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
- The Rising of The Shield Hero Season 4Rated ★ 3.5
- I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical Ability Season 2Rated ★ 3.5
- The White Mage Who was Banished From the Hero's Party is Picked Up by an S-Rank Adventurer: This White Mage is Too Out of the Ordinary!Rated ★ 2.5
- Dr. Stone SCIENCE FUTURE part 2Rated ★ 4.5
Fluffy ParadiseRated ★ 3.5
Terminator: The Sarah Connor ChroniclesRated ★ 3.5- KinokoinuRated ★ 3.5
- Please Put Them On, Takamine-sanRated ★ 2.5
- Marry My HusbandRated ★ 4.5
- I May Be a Guild Receptionist, but I'll Solo Any Boss to Clock Out on TimeRated ★ 3.5
- Our Last Crusade or the Rise of a New WorldRated ★ 2.5