Series
Ratings
245- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- Genie, Make a WishRated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 3.5- You and Everything ElseRated ★ 3.5
すいかRated ★ 4.0- Love ScoutRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0- A Virtuous BusinessRated ★ 3.0
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5
- Hot SpotRated ★ 5.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
QuartetRated ★ 3.5- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Beyond GoodbyeRated ★ 3.0
- First LoveRated ★ 4.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Mr. PlanktonRated ★ 3.0