Series
Ratings
53
Chainsaw ManRated ★ 3.5- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0

Suspicious PartnerRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Arcane Season 2Rated ★ 5.0
- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Duty After SchoolRated ★ 2.5- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5- My NameRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0