Titles you rated
Paradise RanchRated ★ 0.5
PhoenixRated ★ 3.0
Super RookieRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 2.5
IslandRated ★ 3.5- Kuk HeeRated ★ 3.5
What's Up FoxRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
TruthRated ★ 3.5
Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 3.5- Ohlala CoupleRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.5
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 3.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.0