Series
Ratings
146- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Witch Yoo HeeRated ★ 5.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
- Lotus Flower FairyRated ★ 2.5
- Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 5.0
- Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 5.0
- Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 5.0

When a Man Falls in LoveRated ★ 2.0