Series
Ratings
21
PinocchioRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
GiantRated ★ 3.0- Bridal MaskRated ★ 4.0

Good DoctorRated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 4.0