Series
Ratings
15- Gold TowerRated ★ 4.5
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5