Series
Ratings
272
The Kingdom of the WindRated ★ 5.0
Age of InnocenceRated ★ 5.0
Shining DaysRated ★ 5.0
Spring WaltzRated ★ 5.0
Which Star Are You From?Rated ★ 5.0
Angel's RevengeRated ★ 5.0
RivalRated ★ 4.5
Strongest Chil-wooRated ★ 5.0
Loving YouRated ★ 5.0
Thousand Years of LoveRated ★ 5.0- KAIST Season 1Rated ★ 4.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 5.0
BossRated ★ 4.5
Witch Yoo HeeRated ★ 5.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 5.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
- Old Miss DiaryRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0