Series
Ratings
51
Birth of a BeautyRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 2.5
Secret LoveRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0- Bridal MaskRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Angry MomRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
Cheer Up!Rated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 5.0